Který Cafissimo kávovar?

Kávovary této značky jsou velmi podobné a momentálně se na trhu nejvíce prodávají tři modely. My Vám zkusíme přiblížit každý jeden z nich, abyste měli lepší představu o jejich funkcích, výhodách a nevýhodách a abyste si uměli vybrat ten správný kávovar právě pro Vás.

V naší nabídce naleznete i plnitelnou nerezovou kapsli pro kávovary typu Cafissimo (i pro starší modely). Kapsli koupíte zde.

Cafissimo EASY

cafissimo easy

Při kávovaru Cafissimo EASY jsou nám jasné jeho výhody a funkce už přímo z názvu. Kávovar který je cenově dostupný.

Je také kompaktní svým designem. Tzv. štíhlý design (12cm) umožňuje umístění kávovaru iv méně rozlehlých prostorách.

Přesto má Cafissimo easy nádobku na vodu o objemu 0,65l. No i když má zkráceno ze šířky, třeba zpozornět při jeho výšce, kde dosahuje 32cm.

Co se týče příkonu, je to 1250W. Pokud jde o funkce, není až tak easy jak bychom si na první pohled mysleli. Disponuje funkcí nastavení množství vody, odvápňovacím systémem jako i automatickým vypnutím a samozřejmě režimem úspory energie.

Ještě jednou zajímavostí je, že pracuje velmi tiše. Takže potěší nejen vaši chuť, ale i sluch.

Výhody: moderní design, prostorově nenáročný, úsporný režim (automatické vypnutí po 9 min.), Nastavení množství vody, tiché pracování, kompatibilní s plnitelnou kapslí Sealpod.

Nevýhody: nádobka na vodu s menším objemem

Cafissimo MINI

cafissimo mini

Kávovar Cafissimo MINI je oproti kávovaru EASY trochu hlučnější, ale není to nic, co by se nedalo snést. Příkon je zde větší a to 1500W. Nádobka je rovnaká- 0,65l a také tlak - 15bar ale až se třemi stupni tlaku pro espresso, caffe crema, překapávanou kávu a čaj.

Co třeba vyzdvihnout je magnetická odkapávací miska a zásobník na kapsle což zaručuje jednoduché a rychlé obsluhování. Při zásobníku třeba zmínit jeho kapacitu až na 4 použité kapsle. Výhodou je také místo pro větší pohár na Latte macchiato.

Výhody: tři stupně tlaku, magnetická odkapávací miska a zásobník, zásobník pro 4 kapsle.

Nevýhody: hlučnější pracování. NEkompatibilní s plnitelnou kapslí Sealpod, při přípravě nápoje může být nestabilní a třást se.

Cafissimo PURE

cafissimo pure

Na závěr kávovar, který je příkonem stejný kávovaru EASY (1250W), třemi stupni tlaku stejný kávovaru MINI a automatickým vypnutím oběma.

Disponuje o dost větší nádobkou a to až 1 litr a zásobník na vodu má kapacitu až 6 použitých kapslí. To umožňuje odlehčení od zahadzovaní resp. očišťování kapslí po každém použití.

Kromě toho se může pyšnit odnímatelnou odkapávací miskou s čím zjednodušuje jeho čištění, individuální programovatelným množstvím nápoje, či integrovanou signalizací odstranění vodního kamene, díky čemuž víte kdy je ten správný čas Váš kávovar vyčistit.

Výhody: nádobka na vodu až 1l, zásobník na 6 kapslí, tři stupně tlaku, volitelné množství nápoje

Nevýhody: NEkompatibilní s plnitelnou kapslí Sealpod, při přípravě nápoje může být nestabilní a třást se.

 

Kromě těchto tří v současnosti (rok 2020) nových modelů existuje velké množství starších modelů, které by měly být kompatibilní s naší plnitelnou kapslí. Starší modely jsou většinou o mnoho větší. U některých najdete i trysku pro napěnění mléka. Kvalita zhotovené kávy bude srovnatelná.

V článku zmíněné produkty

Ověřeno našimi zákazníky

Ověřený zákazník
Rychlé doručení., Dobře zabaleno + milý vzkaz., Něco navíc jako poděkování.
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Výběr ze širokého sortimentu zboží. Rychlost dodání zboží.
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Rychlé dodání, skvělá komunikace, dáreček k nákupu, ekologické balení zboží
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Velmi rychle doručeno
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Objednávka vyřízena velmi rychle, vše proběhlo bez b problémů. Děkuji
Ověřeno zákazníky