Který Cafissimo kávovar?

Kávovary této značky jsou velmi podobné a momentálně se na trhu nejvíce prodávají tři modely. My Vám zkusíme přiblížit každý jeden z nich, abyste měli lepší představu o jejich funkcích, výhodách a nevýhodách a abyste si uměli vybrat ten správný kávovar právě pro Vás.

V naší nabídce naleznete i plnitelnou nerezovou kapsli pro kávovary typu Cafissimo (i pro starší modely). Kapsli koupíte zde.

Cafissimo EASY

cafissimo easy

Při kávovaru Cafissimo EASY jsou nám jasné jeho výhody a funkce už přímo z názvu. Kávovar který je cenově dostupný.

Je také kompaktní svým designem. Tzv. štíhlý design (12cm) umožňuje umístění kávovaru iv méně rozlehlých prostorách.

Přesto má Cafissimo easy nádobku na vodu o objemu 0,65l. No i když má zkráceno ze šířky, třeba zpozornět při jeho výšce, kde dosahuje 32cm.

Co se týče příkonu, je to 1250W. Pokud jde o funkce, není až tak easy jak bychom si na první pohled mysleli. Disponuje funkcí nastavení množství vody, odvápňovacím systémem jako i automatickým vypnutím a samozřejmě režimem úspory energie.

Ještě jednou zajímavostí je, že pracuje velmi tiše. Takže potěší nejen vaši chuť, ale i sluch.

Výhody: moderní design, prostorově nenáročný, úsporný režim (automatické vypnutí po 9 min.), Nastavení množství vody, tiché pracování, kompatibilní s plnitelnou kapslí Sealpod.

Nevýhody: nádobka na vodu s menším objemem

Cafissimo MINI

cafissimo mini

Kávovar Cafissimo MINI je oproti kávovaru EASY trochu hlučnější, ale není to nic, co by se nedalo snést. Příkon je zde větší a to 1500W. Nádobka je rovnaká- 0,65l a také tlak - 15bar ale až se třemi stupni tlaku pro espresso, caffe crema, překapávanou kávu a čaj.

Co třeba vyzdvihnout je magnetická odkapávací miska a zásobník na kapsle což zaručuje jednoduché a rychlé obsluhování. Při zásobníku třeba zmínit jeho kapacitu až na 4 použité kapsle. Výhodou je také místo pro větší pohár na Latte macchiato.

Výhody: tři stupně tlaku, magnetická odkapávací miska a zásobník, zásobník pro 4 kapsle.

Nevýhody: hlučnější pracování. NEkompatibilní s plnitelnou kapslí Sealpod, při přípravě nápoje může být nestabilní a třást se.

Cafissimo PURE

cafissimo pure

Na závěr kávovar, který je příkonem stejný kávovaru EASY (1250W), třemi stupni tlaku stejný kávovaru MINI a automatickým vypnutím oběma.

Disponuje o dost větší nádobkou a to až 1 litr a zásobník na vodu má kapacitu až 6 použitých kapslí. To umožňuje odlehčení od zahadzovaní resp. očišťování kapslí po každém použití.

Kromě toho se může pyšnit odnímatelnou odkapávací miskou s čím zjednodušuje jeho čištění, individuální programovatelným množstvím nápoje, či integrovanou signalizací odstranění vodního kamene, díky čemuž víte kdy je ten správný čas Váš kávovar vyčistit.

Výhody: nádobka na vodu až 1l, zásobník na 6 kapslí, tři stupně tlaku, volitelné množství nápoje

Nevýhody: NEkompatibilní s plnitelnou kapslí Sealpod, při přípravě nápoje může být nestabilní a třást se.

 

Kromě těchto tří v současnosti (rok 2020) nových modelů existuje velké množství starších modelů, které by měly být kompatibilní s naší plnitelnou kapslí. Starší modely jsou většinou o mnoho větší. U některých najdete i trysku pro napěnění mléka. Kvalita zhotovené kávy bude srovnatelná.

V článku zmíněné produkty

Ověřeno našimi zákazníky

Ověřený zákazník
Měli doplňky k základnímu zboží, což jinde neměli
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Super komunikace, rychlá dodávka
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Vše ok, jak má být.
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Velmi rychle doručeno, milý vzkaz na krabici a dárečky!
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Sympatický a spolehlivý obchod, rychlé dodání a pečlivé zabalení zboží
Ověřeno zákazníky
(: Feedback :)

Chybí Vám něco v našem eshopu? Co bychom měli zlepšit? Budeme rádi za každý feedback.