O nás

Šálky a poháre na kávuInternetový obchod jsme založili v roce 2015 s cílem nabízet ekologické, opakovaně plnitelné kapsle pro systémy Dolce Gusto® a Nespresso®.

Od založení eshopu jsme kompletně vyměnili nabízený sortiment. Původně jsme měli v nabídce pouze kapsle od výrobce emohome, tyto kapsle se ukázaly jako méně kvalitní, což se projevilo na kvalitě připravené kávy a na créme.

Postupně jsme proto tyto kapsle nahradily aktuální nabídkou, kterou tvoří naše vlastní EKO kapsle pro systémy Dolce Gusto® a kapsle Sealpod® pro systémy Nespresso®.

Průběžně naši nabídku rozšiřujeme io jiné tematické produkty jakými je například náš kávomlýnek Mlýnko nebo cestovní espresso kávovar Wacaco® Nanopresso.

Na závěr pár faktů o ekologii. Z ankety na naší stránce na Facebooku jsme zjistili, že průměrný kávičkár spotřebuje měsíčně čtyři 16 kusové balení jednorázových kapslí, tedy 64 kapslí měsíčně. Ročně je to až 768 kapslí, které nelze recyklovat a končí v komunálním odpadu.

Použitím znovuplnitelných kapslí lze toto množství odpadu podstatně zredukovat. Navíc použít můžete např. čerstvě praženou kávu z Vaší oblíbené pražírny a připravit si nápoj, podle vlastní chuti.

Děkujeme, že nakupujete v našem eshopu a myslíte ekologicky.