Kakao nebo horká čokoláda

kakao dolce gusto

Potěšte vaš děti vynikajícím nápojem z kávovaru

I Vaše děti se určitě rádi zahrají "na dospěláky" a udělají si posezení u kávy. Samozřejmě, že jim tento lahodný nápoj nemůžete nabídnout. Ale můžete jim udělat radost tak, že jim připravíte vynikající dětský čokoládový nápoj a zorganizujete pro ně skutečné "dospělácké" posezení!

Postačí Vám kávovar Dolce Gusto, Tchibo Cafissimo nebo Nespresso a samozřejmě plnitelná kapsle, kterou si můžete zakoupit v odkazech pod článkem.

Nápoje pro děti za pomoci EKO kapsle

Pokud máte kapslový kávovar, určitě pro své děti pravidelně kupujete kapsle Nesquik s vynikající chutí čokoládového nápoje. A čas od času si je zajisté dopřejete také! Kdo by odolal vynikající chuti čokolády s jemnou pěnou na vrchu?

No není to levný špás, pravidelně tyto kapsle kupovat. Máme pro Vás proto alternativu. Plnitelné kapsle, se kterými si můžete připravit nejen Nesquik, ale i další vynikající dětské nápoje. Jaká je výhoda? Nabídka kapslí pro děti do kávovarů Dolce Gusto nebo Nespresso je opravdu omezena. No s eko kapslí máte možností mnohem více. Jaké?

Nesquik za pomoci EKO kapsle

Oblíbený Nesquik si připravíte i s eko kapslí. Je to velmi jednoduché. Kupte si klasické balení tohoto nápoje, z něhož s pomocí plnitelné kapsle připravíte mnohem více dávek. Nejenže výrazně ušetříte, ale i neprodukujete takové množství odpadu.

Klasická čokoláda za pomoci plnitelné kapsle

V obchodech existuje nespočet práškových typů horké čokolády. Vyberte si svou nejoblíbenější a připravte ji dětem s pomocí eko kapsle.

Jak na to? Stačí do plnitelné kapsle nasypat práškovou čokoládu a podle chuti přidat cukr či stevia. Dochutit můžete i špetkou skořice, či vanilky. Nebo nechte děti, ať si čokoládu dochutí! Ačkoli i kopečkem vanilkové zmrzliny.

A proč je takový Nesquik nebo čokoláda z eko kapsle lepší, než kdybyste ji připravili dětem klasickým způsobem, obyčejným zalitím v hrnku? Kromě jednoduchosti přípravy děti ocení hlavně jemnou a chutnou pěnu. A pokud je navíc zapojíte do přípravy nápoje, budou zaručeně radostí bez sebe! Vždyť budou mít nápoj z kávovaru - jako skuteční dospěláci!

V článku zmíněné produkty

Ověřeno našimi zákazníky

Ověřený zákazník
Měli doplňky k základnímu zboží, což jinde neměli
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Super komunikace, rychlá dodávka
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Vše ok, jak má být.
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Velmi rychle doručeno, milý vzkaz na krabici a dárečky!
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Sympatický a spolehlivý obchod, rychlé dodání a pečlivé zabalení zboží
Ověřeno zákazníky
(: Feedback :)

Chybí Vám něco v našem eshopu? Co bychom měli zlepšit? Budeme rádi za každý feedback.