Kakao nebo horká čokoláda

kakao dolce gusto

Potěšte vaš děti vynikajícím nápojem z kávovaru

I Vaše děti se určitě rádi zahrají "na dospěláky" a udělají si posezení u kávy. Samozřejmě, že jim tento lahodný nápoj nemůžete nabídnout. Ale můžete jim udělat radost tak, že jim připravíte vynikající dětský čokoládový nápoj a zorganizujete pro ně skutečné "dospělácké" posezení!

Postačí Vám kávovar Dolce Gusto, Tchibo Cafissimo nebo Nespresso a samozřejmě plnitelná kapsle, kterou si můžete zakoupit v odkazech pod článkem.

Nápoje pro děti za pomoci EKO kapsle

Pokud máte kapslový kávovar, určitě pro své děti pravidelně kupujete kapsle Nesquik s vynikající chutí čokoládového nápoje. A čas od času si je zajisté dopřejete také! Kdo by odolal vynikající chuti čokolády s jemnou pěnou na vrchu?

No není to levný špás, pravidelně tyto kapsle kupovat. Máme pro Vás proto alternativu. Plnitelné kapsle, se kterými si můžete připravit nejen Nesquik, ale i další vynikající dětské nápoje. Jaká je výhoda? Nabídka kapslí pro děti do kávovarů Dolce Gusto nebo Nespresso je opravdu omezena. No s eko kapslí máte možností mnohem více. Jaké?

Nesquik za pomoci EKO kapsle

Oblíbený Nesquik si připravíte i s eko kapslí. Je to velmi jednoduché. Kupte si klasické balení tohoto nápoje, z něhož s pomocí plnitelné kapsle připravíte mnohem více dávek. Nejenže výrazně ušetříte, ale i neprodukujete takové množství odpadu.

Klasická čokoláda za pomoci plnitelné kapsle

V obchodech existuje nespočet práškových typů horké čokolády. Vyberte si svou nejoblíbenější a připravte ji dětem s pomocí eko kapsle.

Jak na to? Stačí do plnitelné kapsle nasypat práškovou čokoládu a podle chuti přidat cukr či stevia. Dochutit můžete i špetkou skořice, či vanilky. Nebo nechte děti, ať si čokoládu dochutí! Ačkoli i kopečkem vanilkové zmrzliny.

A proč je takový Nesquik nebo čokoláda z eko kapsle lepší, než kdybyste ji připravili dětem klasickým způsobem, obyčejným zalitím v hrnku? Kromě jednoduchosti přípravy děti ocení hlavně jemnou a chutnou pěnu. A pokud je navíc zapojíte do přípravy nápoje, budou zaručeně radostí bez sebe! Vždyť budou mít nápoj z kávovaru - jako skuteční dospěláci!

V článku zmíněné produkty

Ověřeno našimi zákazníky

Ověřený zákazník
Velmi rychle doručeno
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Objednávka vyřízena velmi rychle, vše proběhlo bez b problémů. Děkuji
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Objednáno, poštovné v ceně, nulový příplatek za dobírku, doručeno, co víc si přát, prostě super
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Rychlé dodání
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Perfektní nákup v rychlosti a bez komplikací, doporučuji
Ověřeno zákazníky