Certifikát nezávadnosti

V minulosti jsme dostávali dotazy zda je plast použitý v našich EKO kapslích zdravotně nezávadný, tedy zda se z něj do kávy neuvolňují chemické látky v nepřípustné míře.

Přestože nám výrobce garantuje tzv. "BPA free" materiál, kapsle jsme dali profesionálně otestovat v chemické laboratoři Geolab s.r.o. Testovala se voda ohřátá na teplotu 80 ° C (standardní teplota kávy) propuštěna přes plastovou EKO kapsli na obsah 18-ti chemických látek, které se z plastů (jakéhokoli druhu) do vody uvolňují.

Podstatné je aby se dané látky do vody neuvolňovaly ve větší míře než stanovují příslušné normy (NR SR č.354 / 2006). Zkouška ukázala, že testované látky se do vody uvolňují v minimální míře, v některých případech až 400 násobně méně než určuje norma.

Výsledek testu: Ano, naše EKO kapsle jsou zdravotně nezávadné. Viz. níže přiložený protokol o zkoušce a naměřené hodnoty.

Vysvětlivky: Parametr je testovaná látka. NR SR č.354 / 2006 Z.z. určuje maximální přípustnou hodnotu dané látky ve vodě. Ozn. zdr. PV je naměřená hodnota.

eko kapsule certifikat

Ostatní produkty v naší nabídce značky SEALPOD obsahují jako základ kapsli vyrobenou z nerezové oceli. Při nich je podobný test bezpředmětný, z nerezové oceli se do vody žádné chemické látky neuvolňují.

Ověřeno našimi zákazníky

Ověřený zákazník
Přehledné stránky, dobře popsané výrobky.
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Dobrý sortiment, rychlé dodání, dárek a osobní pozdrav - lidsky milé
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Rychlé vyřízení objednávky, milý vzkazík uvnitř krabice ;-)
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Velký výběr zboží. , Slušné ceny, Rychlost dodání zboží
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Rychlé vyřízení objednávky
Ověřeno zákazníky
(: Feedback :)

Chybí Vám něco v našem eshopu? Co bychom měli zlepšit? Budeme rádi za každý feedback.