Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat

Certifikát nezávadnosti

V minulosti jsme dostávali dotazy zda je plast použitý v našich EKO kapslích zdravotně nezávadný, tedy zda se z něj do kávy neuvolňují chemické látky v nepřípustné míře.

Přestože nám výrobce garantuje tzv. "BPA free" materiál, kapsle jsme dali profesionálně otestovat v chemické laboratoři Geolab s.r.o. Testovala se voda ohřátá na teplotu 80 ° C (standardní teplota kávy) propuštěna přes plastovou EKO kapsli na obsah 18-ti chemických látek, které se z plastů (jakéhokoli druhu) do vody uvolňují.

Podstatné je aby se dané látky do vody neuvolňovaly ve větší míře než stanovují příslušné normy (NR SR č.354 / 2006). Zkouška ukázala, že testované látky se do vody uvolňují v minimální míře, v některých případech až 400 násobně méně než určuje norma.

Výsledek testu: Ano, naše EKO kapsle jsou zdravotně nezávadné. Viz. níže přiložený protokol o zkoušce a naměřené hodnoty.

Vysvětlivky: Parametr je testovaná látka. NR SR č.354 / 2006 Z.z. určuje maximální přípustnou hodnotu dané látky ve vodě. Ozn. zdr. PV je naměřená hodnota.

eko kapsule certifikat

Ostatní produkty v naší nabídce značky SEALPOD obsahují jako základ kapsli vyrobenou z nerezové oceli. Při nich je podobný test bezpředmětný, z nerezové oceli se do vody žádné chemické látky neuvolňují.

Ověřeno našimi zákazníky

Zákazník
Výhodná nabídka
Ověřeno zákazníky
Zákazník
Rychlost dodání a krásný dárek
Ověřeno zákazníky
Zákazník
Vše v pořádku, Doporučuji.
Ověřeno zákazníky
Zákazník
-bezodkladné vyřízení objednávky, - průběžně informace o stavu doručení, včetně otevírací doby zvoleného výdejního místa
Ověřeno zákazníky
Zákazník
Ekologické řešení kapslových kávovarů , Mají i náhradní díly , Jsou dlouho na trhu, dá se doobjednat i po letech
Ověřeno zákazníky
Váš názor (-:

Chybí Vám něco v našem eshopu? Co bychom měli zlepšit? Budeme rádi za každý feedback.