Instatní káva a capuccino

Granulovaná káva lepší než z kavárny? Poradíme, jak na to!

Milujete granulovanou kávu, ale něco Vám na ní chybí? Stále máte pocit, že to není ono a Vámi připravovaná domácí káva by mohla být ještě lepší? Máte pravdu. Skutečně by mohla být lepší!

Pokud byste ji připravovali v kávovaru Dolce Gusto, Tchibo cafissimo nebo Nespresso a s plnitelnou kapslí. Tímto způsobem si můžete vychutnat vynikající, profesionální připravenou granulovanou kávu se skvělou jemnou pěnou.

Jak připravit vynikající granulovanou kávu?

Jak vypadá Váš "kávový rituál"? Asi nějak takto: do hrnku nasypete ze dvě lžičky své oblíbené značky granulované kávy. Ať už s kofeinem nebo bez kofeinu. Zalijete převařenou, asi 900C horkou vodou. Přidáte pár lžiček cukru a případně ještě dolijete kapku mléka. A vychutnáváte si vynikající kávičku. Pokud ale chcete tento rituál a zejména chuť své oblíbené kávy ještě vylepšit, vyzkoušejte to jinak!

Použijte plnitelnou EKO kapsli a připravte si kávu v kávovaru Dolce Gusto, Tchibo Cafissimo případně Nespresso.

Co je to vlastně plnitelná kapsle, nazývaná také EKO kapsle? Vypadá přibližně stejně, jako klasické kapsle, které používáte ve svých kávovarech značky Dolce Gusto, Tchibo cafissimo nebo Nespresso. No vtip je v tom, že tyto eko kapsle můžete opakovaně plnit. A to jakoukoliv kávou dle vlastního výběru!

Proč vyrábět instantní kávu z EKO kapsle?

  • Vynikající lahodná káva, která Vám bude svou chutí připomínat kávu z kavárny.
  • Jemná pěna na povrchu vaší kávy.
  • Šetření peněz! Nemusíte si kupovat drahé kapsle, které jsou jen na jedno použití. Stačí jedna eko kapsle, kterou využijete opakovaně.
  • Nejste vázáni nabídkou kapslí od výrobce. Dáte si, na co máte chuť!
  • Neprodukujete množství odpadu. Pokud Vám záleží i na životním prostředí, určitě to oceníte.
  • Do kapsle si vyberete kávu, jakou jen budete chtít. Můžete přidat granulovanou kofeinovou kávu, ale i kávu bez kofeinu. Můžete přidat i práškovou smetanu, stevia, případně jakékoliv libovolné ingredience.

Také se Vám už sbíhají sliny na vynikající granulovanou kávu připravenou pomocí plnitelné kapsle? Pojďme si ji tedy připravit!

Vynikající domácí capuccino z plnitelné kapsle

Myslíte si, že capuccino, jaké pijete v kavárně, se Vám doma nikdy nepodaří připravit? Mýlíte se. Možná jste jen nenašli ten správný recept. Vyzkoušíte tento recept na domácí capuccino!

Připravte si dvě EKO kapsle, svuj oblíbený šálek na capuccino a samozřejmě i kávovar Dolce Gusto, Tchibo cafissimo nebo Nespresso. Jednu eko kapsli naplňte svou oblíbenou granulovanou kávou až po vrch. Eko kapsli uzavřete. Druhou si naplňte rovněž až po vrch sušeným mlékem. capuccino dolce gustoDo kávovaru Dolce Gusto nebo Nespresso nejprve vložte plnitelnou kapsli se sušeným mlékem. Použijte program na manuální přípravu kávy.

Kávovar zapněte a šálek naplňte zpěněným mlékem trošku více, než do poloviny. Správně mocca capuccino by totiž mělo obsahovat až 2/3 mléka a jen 1/3 kávy. Následuje kapsle s kávou. Doplňte kávou šálek do požadovaného objemu. Káva se se zpěněným mlékem krásné promíchá a na hladině capuccina vznikne nádherná jemná pěna.

Věděli jste, že zpěněné mléko je mnohem chutnější, než obyčejné teplé mléko? Do capuccina proto mléko vždy doporučujeme takto napěnit a ne jen přilévat do šálku s kávou. Nezapomeňte si povrch poprášit skořicí, případně kakaem nebo vanilkou podle chuti. A můžete si užívat vynikající podomácku připravené capuccino!

Pokud si chcete takto připravené capuccino ještě vylepšit, do šálku nejprve přidejte sirup dle vlastního výběru. Pokud přidáte například čokoládový sirup, získáte vynikající ochucené čokoládové capuccino. Možností na přípravu Vaší oblíbené granulované kávy s pomocí znovuplnitelných kapslí je opravdu hodně.

Stačí jen popustit uzdu své fantazie! Dobrou chuť!

V článku zmíněné produkty

Ověřeno našimi zákazníky

Ověřený zákazník
Objednáno, poštovné v ceně, nulový příplatek za dobírku, doručeno, co víc si přát, prostě super
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Rychlé dodání
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Perfektní nákup v rychlosti a bez komplikací, doporučuji
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Rychlý a bezproblémový nákup. Doporučuji.
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Na to že zasílají ze Slovenska, jsou rychlí, Dobře baleno
Ověřeno zákazníky