Který Dolce Gusto kávovar ?

Plánujete koupit Dolce Gusto kávovar? Shrnuli jsme vám základní pro a proti jednotlivých modelů, s nimiž jsou kompatibilní i naše plnitelné Dolce Gusto kapsle, které máme v nabídce již za 449 Kč / sada 3 kapslí.

 

Dolce Gusto Piccolo

dolce gusto piccoloMomentálne asi nejpopulárnější model, hlavně kvůli ceně. Kávovar Piccolo je možné v akci koupit již od 900 Kč. Kávovar Piccolo je velmi jednoduchý funkcemi, i ovládaním.

Ponúka 2 funkce: horká a studená voda. Nic víc, ale co víc by nám trebalo, obzvláště za takovou cenu :-).

Kávovar nabízí tlak 15 barů, objem nádržky na vodu 0,6l. Jedná se o opravdu malý kávovar, vhodný do menší kuchyně nebo kanceláře. Vzhledem ke své velikosti je možné nastavovat výšku hrnku, což potěší každého milovníka horké čokolády nebo frappé. Menší nádržka na vodu může být mínusem pokud máte kávovar v kanceláři (bez umyvadla) a chcete si kávu dopřát častěji. Kávovaru také chybí funkce dávkovače vody.

Výhody: cena, kompaktnosť.

Nevýhody: menší nádržka na vodu, abstinence nastavení dávky vody.

 

Dolce Gusto Genio

dolce gusto genioDizajnovo podobný modelu Picolo, funkčně vyspělejší. Kávovar Dolce Gusto Genio nabízí zajímavou funkci, kterou je dávkovač vody. Na originálních kapslích výrobce uvádí objem vody, potřebné pro přípravu nápoje v proužcích. Tyto proužky je možné na kávovaru Genio nastavit. Kávovar Genio pustí do hrnku jen zvolené množství vody.

Druhým rozdílem je velikost nádržky, ta je 1l, což se opět podepsalo na o něco málo větších rozmeroch.

Funkcia dávkování vody kávovar poměrně prodražila. Kávovar Genio můžete zakoupit za cenu okolo 2600 Kč. Je tedy na zvážení, zda dávkování vody potrebujete.

Výhody: funkce dávkování vody

Nevýhody: vyšší cena

 

dolce gusto melodyDolce Gusto Melody

Podobne jakož Genio i kávovar Melody nabízí automatický dávkovač vody, taktéž i větší nádržku v objemu 1,3l.

Kávovar Melody můžete zakoupit za cenu okolo 1700 Kč .

 

dolce gusto circoloDolce Gusto Circolo

Starší model, jehož prodej už skončil. Kávovar nabízí téměř totožné funkce jako model Picolo. Rozdíl je ve tvaru přístroje. Jak již název napovídá, přístroj má oválný tvar. Rozdíl je také v kapacitě zásobníku na vodu. Kávovar Circolo nabízí objem 1,3l. Funkce dávkování vody chybí.

 

 

dolce gusto creativaDolce Gusto Creativa

Také starší model, který již většinou není možné zakoupit. Tento model nabízel asi největší paletu funkcí. Kávovar Creativa disponouje barevným displayem, přes který lze nastavit dávkování vody pro jednotlivé druhy nápojů s možností paměti. Také display dokáže sygnalizovať končící vodu v zásobníku. Objem nádržky 1,5l. Tlak stejný jako ostatní modely, 15 barov.

Všetky recenzované kávovary Dolce Gusto si můžete naplnit našimi plnitelnými EKO kapslemi. Jednu plnitelnou kapsli můžete použít až 50x. Balení 3 ks najdete v naší nabídce zde za 449 Kč.

V článku zmíněné produkty

Ověřeno našimi zákazníky

Ověřený zákazník
Rychlé doručení., Dobře zabaleno + milý vzkaz., Něco navíc jako poděkování.
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Výběr ze širokého sortimentu zboží. Rychlost dodání zboží.
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Rychlé dodání, skvělá komunikace, dáreček k nákupu, ekologické balení zboží
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Velmi rychle doručeno
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Objednávka vyřízena velmi rychle, vše proběhlo bez b problémů. Děkuji
Ověřeno zákazníky