Šetríme životné prostredie

Volbou plnitelné kapslí myslíte i na životní prostředí.

Používáním plnitelné kapslí produkujete až 50x méně odpadu než použitím originálních jednorázových. Kromě toho není třeba zajišťovat extra logistiku a balení, protože kapsle máte k dispozici doma pro svépomocné naplnění.

Pokud Vám tedy na životním prostředí záleží, plnitelné kapsle by měly být Vaší jednoznačnou volbou. Tu jsou hlavní důvody, proč byste opakovaně plnitelné kapsle měli používat z hlediska ekologie:

  • Jejich používáním produkovat méně odpadu. Taková opakovaně plnitelná super kapsle lze použít až 50 krát. To znamená, že použitím jedné super kapsle ušetříte materiál, který se spotřebuje při výrobě dalších třiceti běžných kapslí. Možná si řeknete, že to z hlediska produkce odpadu nic neznamená. No pokud by jejich pravidelně používal každý "kávičkár" ...
  • Šetrné čištění. Kapsle nemusíte mýt žádnými kuchyňskými saponáty. Po použití stačí kapsli jednoduše opláchnout troškou čisté vody.
  • Šetříte i na obalech. Klasické kapsle jsou baleny po více kusech v kartonových obalech. Čím méně je koupíte, tím méně obalů logicky spotřebujete a vyhodíte.

Využitím našich kapslí tak šetří nejen své peníze ale i naše společné životní prostředí !

Další důvody proč se rozhodnout pro naše plnitelné kapsle:

  • Ušetříte své peníze. Zkuste si to přepočítat. Pokud si koupíte například balení tří super kapslí, které použijete opakovaně 30 až 50 krát, jedna káva Vás bude stát jen 16 centů. Co je nesrovnatelná cena oproti běžným cenám klasických kapslí.
  • Nejste omezováni při výběru kávy. Typy kávy v kapslích jsou omezené. Vy si je však můžete naplnit kávou dle svého gusta!
  • Nejste závislý od výrobců a prodejců kapslí. Pokud se výrobce nebo distributor rozhodne, že jistý druh kapslí již nebude nabízet, máte po své oblíbené kávě. To Vám však s opakovatelně plnitelnými kapslemi nehrozí. Naplníte jejich kávou dle svého výběru.
  • Máte je vždy doma a po ruce. Jelikož vydrží mnohem déle než klasické kapsle.

Naše kapsule sú ekologické, šetríte na obaloch.

V článku zmíněné produkty

Ověřeno našimi zákazníky

Ověřený zákazník
Velmi rychle doručeno
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Objednávka vyřízena velmi rychle, vše proběhlo bez b problémů. Děkuji
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Objednáno, poštovné v ceně, nulový příplatek za dobírku, doručeno, co víc si přát, prostě super
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Rychlé dodání
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Perfektní nákup v rychlosti a bez komplikací, doporučuji
Ověřeno zákazníky