Čaj z EKO kapsle? Proč né.

Čaj z kávovaru? S plnitelnou kapsli ano!caj dolce gusto

Také jste už přemýšleli, jak si zjednodušit přípravu sypaného čaje? Samozřejmě, není to žádná věda ... No částečky směsi, plovoucí na hladině, nemá nikdo rád. Zkuste si připravit čaj s použitím eko ​​kapsle. Je to rychlé a snadné!

Jak připravit čaj v plnitelné kapsle

Plnitelné kapsle pro kávovary Dolce Gusto, Nespresso nebo Tchibo Cafissimo, jsou opravdu všestranně využitelné. Můžete si s nimi připravovat nejen různé druhy lahodné kávy. Jsou ideální i na přípravu čokoládového nápoje pro děti a dokonce i na přípravu čaje! Jaký čaj si s pomocí eko kapsle můžete připravit?

  • Sypaný čaj. Právě příprava sypaného čaje je pro mnohé lidi doslova noční můrou. Kousky čajové směsi v šálku nemá nikdo rád! Jasné, existují různé sítka, přes které se čaj doporučuje připravovat. No přece jen vždy nějaký ten kousíček čajové směsi unikne! Také Vám to vadí? V tom případě si připravujte čaj pomocí eko kapsle. Je to opravdu jednoduché. Do plnitelné kapsle dáte množství sypaného čaje podle návodu na obalu čaje. Kapsli uzavřete a postupujete v přípravě klasickým způsobem, jako při kávě.
  • Granulovaný čaj. Možná si řeknete, že připravovat čaj v kávovarech Nespresso nebo Dolce Gusto je nesmysl. No má to své výhody! Granulovaný čaj z kávovaru budete mít připravený mnohem rychleji, jako byste ho zalévaly vodou z konvice. Můžete si dokonce připravit i ledový čaj. Stačí, když na kávovaru navolíte modrou barvu, symbolizující studenou vodu.

Tipy na lahodné čaje za pomoci plnitelné EKO kapsle

Vyzkoušejte si udělat čaj, který bude ideální jako letní osvěžení, například i k bazénu!

Do eko kapsle nasypte svůj oblíbený ovocný granulovaný čaj. Použijte skleněný vysoký šálek. Zvolte na kávovaru modrou barvu pro studenou vodu. Do hotového nápoje můžete přidat pár kostek ledu, citrónovou šťávu a kostku hnědého cukru.

A co tak vyzkoušet vlastní směs sypaných čajů? Dejte do plnitelné kapsle například pár lístků čerstvé (případně sušené) máty.

Přidejte ovocný sypaný čaj dle vlastního výběru. Získate tak příjemně ovocně-svěží nápoj. Takto si přes plnitelné kapsle můžete připravovat různé nápoje, podle vlastní fantazie.

Tak na zdraví!

V článku zmíněné produkty

Ověřeno našimi zákazníky

Ověřený zákazník
Spolehlivě a rychle dodání.
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Rychlost, velmi vstřícné jednání vůči zákazníkovi. Děkuji
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Velká spokojenost, kávičku si užíváme. Doručení nadsvětelnou rychlostí ....
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Perfektní, vstřícná komunikace., Neskutečná rychlost
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Měli doplňky k základnímu zboží, což jinde neměli
Ověřeno zákazníky