ESL emulátor Mercedes / Volkswagen
Výrobce: | MBE engineering |
Výrobce: | MBE engineering |
Produkt z kategorie: "Jiné / s kávou ne - související produkty".
Definitivní plug and play řešení nefunkčního zámku volantu, jehož oprava je velmi nákladná (cca 20 000 Kč). Jedná se o kvalitní emulátor vyrobený v EU.
Použití ESL emulátoru je velmi jednoduché, zvládne i laik. Stačí odmontovat odpojit konektor původního ESL zámku a zapojit jej do emulátoru. Použitím emulátoru odstraníte problém trvale.
Samostatná výměna zkaženého ESL zámku / motorku není možná, lze je pouze vyměnit celý středový sloupek volantu (cca 20 000 Kč).
Vůz s ESL emulátorem bude fungovat bezproblémově, nebude zobrazovat žádné chybové hlášky akorát nebude zamykat volant. Vzhledem k ostatním prvkům ochrany vozidla je použití emulátoru bezpečné. Emulátor není viditelný, skryje se pod plasty.
Pokud je zapsán v paměti vozidla chybový kód je třeba jeho smazání / případně je-li v jednotce "CAS" překročen počet odemknutí (takzvaný counter / počítadlo).
- žltá alebo červená ikona uzamknutého volantu,
- nemožnosť odomknúť volant po vložení klúča,
- definitívne zablokovanie volantu, nemožnosť naštartovať vozidlo.
Mercedes Benz SPRINTER - W906
Volkswagen CRAFTER
Mercedes Benz A-CLASS - W169
Mercedes Benz B-CLASS - W245
Mercedes Benz C-CLASS - W202
Mercedes Benz C-CLASS - W203
Mercedes Benz CLK - W208
Mercedes Benz CLK - W209
Mercedes Benz E-CLASS - W210
Mercedes Benz E-CLASS - W211
Mercedes Benz VITO/ VIANO - W639
Vhodné i pro jiná vozidla vybavená ESL systémem.