Kávička na 6 způsobů

dolce gusto kapsule

Plnitelné kapsle nebo mletá káva? Připravte si vynikající domácí espresso!

Také si pravidelně připravuje klasického "turka"? Možná by to chtělo nějakou změnu! Proč si konečně nedopřát kvalitní kávu, jakou Vám připraví v těch nejlepších italských kavárnách? Díky plnitelným kapslím si můžete takovou kávu připravit i u Vás doma.

Chcete přípravu kávy a její konzumaci proměnit doslova na zážitek? Přidejte si do super kapsle i různé další ingredience.

Káva totiž nemusí být jen černá. Dopřejte si různé exotické a zajímavé chutě espresso kávy, kterou si připravíte se svými super kapslemi. Poté, co začnete používat plnitelné kapsle, si už na klasické kapsle ani jen nevzpomenete!

Zpestřete si kávu ze super kapslí různými přísadami

Mléko, cukr, popřípadě med. To jsou běžné přísady do našich káv. Víte však, že se to dá udělat i zcela jinak? Udělejte si ze své kávy lahodný, nový a zcela netradiční nápoj! Skvělou chuť dosáhnete přidáním například těchto ingrediencí:

  • Kardamon. Je běžnou přísadou káv na středním východě. Tuto koření nejenže dodá kávě vynikající exotickou chuť, ale navíc působí jako neutralizace účinků kofeinu. Hodí se tedy zejména v prípadekardamom do kavy, pokud si dáváte více káv denně. Stačí, když kořením posypete již hotovou kávu.

skorica do kavy

  • Skořice. Máte rádi výraznější chuť a kávu si také s radostí osladíte? Tak vyměňte klasický cukr za skořici. Nejenže zpříjemní chuť kávy, ale navíc zlepšuje imunitní systém. A hlavně, skořice má jistě méně kalorií, než cukr!

sol do kavy

  • Sůl. Že je posolených káva absolutní nesmysl? Mýlíte se! Špetka soli totiž zjemňuje příliš hořkou chuť kávy.
  • Vanilková esence. Už Vám někdy napadlo, že kávu nemusíte slazen pouze cukrem? Vynikající náhradou je vanilková nebo mandlová esence. Navíc, pro přípravu kávy přes super kapsle je přímo perfektní. Nakapete ji rovnou na najemno namletou kávu do plnitelné kapsle. Hotový nápoj tak bude mít jemnou vanilkovou příchuť.

zmrzlina do kavy

  • Kokosové mléko. Pokud Vám nebude vadit chuť kokosu, vyzkoušejte si připravit cosi jako zdravé latte. A to díky kokosovému mléku.
  • Zmrzlina. Všichni občas rádi zhřešíme. A sladké ke kávě tak trošku i patří. Co tak kopeček vanilkové zmrzliny do kávy? Oceníte zejména v létě.

Super kapsle = kvalitné a levné espresso

Zapomeňte na drahé kapsle, které po přípravě kávy jednoduše vyhodíte. Použijte super kapsle a vynikající presso si můžete připravit téměř zdarma. A navíc, nejste omezeni tobolkami a druhy kávy, které nabízí výrobce!

Můžete si vybrat kávu, jakou jen budete chtít.

Jak na to?

Potřebovat budete plnitelné kapsle, Vaši oblíbenou jemně mletou kávu a kávovar na kapsle jako je Nespresso nebo Dolce Gusto. Připravit si můžete i další ingredience do kávy, o kterých si povíme později. Pojďme tedy připravit vynikající kávu!

1. Pořiďte si plnitelné kapsle. Odkazy na objednávku kapslí najdete pod článkem. Jedna super kapsle Vám vydrží přibližně na 50 použití. Pokud se o ni budete správně starat, její životnost se prodlouží.

2. Vyberte si svou oblíbenou, na jemno namletou zrnkovou kávu. Výběr kávy je jen na Vás.

3. Přibližně 7 gramů kávy vložte do plnitelné kapsle a upěchujte ji pístem, který je součástí super kapsle.

4. Kapsli uzavřete a vložte do držáku kávovaru Nespresso, či Dolce Gusto. Kapsli uložte do držáku tak, aby zapadla na určené místo v držáku kávovaru.

5. Dokončete kávu stejně jako při klasické jednorázové kapsli

Vynikající káva je na světě! A co je výhodou takto připraveného nápoje? Espresso káva je mnohem jemnější k Vašemu žaludku a její chuť je příjemnější. Při její přípravě tímto způsobem se do nápoje neuvolňuje tak velké množství kofeinu, jako při klasické zalévané kávě.

Na povrchu kávičky se Vám vytvoří nádherná jemná pěna. A navíc, takto šetříte nejen své peníze, ale i životní prostředí! Jen si představte, kolik peněz a zbytečně vyhozených obalů od kapslí takto ušetříte!

V článku zmíněné produkty

Ověřeno našimi zákazníky

Ověřený zákazník
Rychlé doručení., Dobře zabaleno + milý vzkaz., Něco navíc jako poděkování.
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Výběr ze širokého sortimentu zboží. Rychlost dodání zboží.
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Rychlé dodání, skvělá komunikace, dáreček k nákupu, ekologické balení zboží
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Velmi rychle doručeno
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Objednávka vyřízena velmi rychle, vše proběhlo bez b problémů. Děkuji
Ověřeno zákazníky