Cestovní kávovar Staresso Mirage PLUS 2023 | SP-300 PRO

2 099 Kč
Cena bez DPH: 1 735 Kč
Skladem
doručíme již 25.6. (možnosti dodání)

2 099 Kč
Cena bez DPH: 1 735 Kč
-
+
Staresso
Celkové hodnocení: 4.8 (96%)

20 hodnocení      Napsat hodnocení

Výrobce: Staresso

V nabídce nejnovější – vylepšená verze PLUS z roku 2023, tento upgrade obsahuje:

  • větší a výkonnější pumpa pro ještě efektivnější fungování,
  • lepší konstrukce – přidáno nerezové prvky místo původně plastových,
  • pevnější provedení kávovaru – vnitřní komora a závit jsou vyhotoveny z nerezové oceli, což podstatně prodlužuje životnost kávovaru a zvyšuje robustnost.
  • naked portafilter - ve vylepšeném provedení "pressurized".
  • nová verze nemá výpusť pro připravu 2 káv

Přenosný kávovar Staresso Mirage 3. generace připraví chutné espresso bez použita elektrické energie. Jednoduchým pumpováním dosáhnete tlak 15 - 20 barů, srovnatelný jako při klasickém espresso stroji.

Zajímavá konstrukce ve tvaru vesmírné lodi se shrnovatelnými nožkami. Kávovar je velmi robustní konstrukce, kávu připravíte na jakémkoliv povrchu. Obsahuje i zabudovanou šálek na kávu. 

Kávovar váží cca 600 gramů a má rozměry 7 x 20 cm. Svou velikostí je vhodný na přenášení ale i na statické umístění jako náhrada za klasický kávovar v domácnosti, v práci či na chalupě.

Pokud hledáte cestovní kávovar s minimálními rozměry, doporučujeme zvolit kávovary Wacaco Nanopresso (336g) nebo Wacaco Minipresso (360g)

Kávovar Staresso Mirage je vyroben z odolného plastu, který je samozřejmě bez obsahu BPA. Portafilter z nerezové oceli. Sklenice na kávu z vakuování izolačního skla s dvojitou stěnou.

Rozměry: 11 x 9 x 27 cm, váha: 600 g, objem zásobníku na vodu: 180 ml, max. objem připravené kávy: 80 ml, max. objem zásobníku na kávu: 18 - 22 g, maximální tlak: 15 - 20 barů. Káva: mletá.

Průměr portafiltru: 53mm. Kávu můžete zatlačovat do portafiltru za pomoci 53 mm tamperu, který naleznete v naší nabídce zde.

Dodáváno v krabici včetně českého návodu k použití.

Doporučené Staresso příslušenství

  • Mlýnek na kávu Staresso Discovery D-6 - Pokud si chcete vychutnat opravdu čerstvou a chutnou kávu, doporučujeme kávu umlít až těsně před jejím použitím. Mlýnek Staresso Discovery D-6 je skladný, s možností nastavení tloušťky. Dokonale zapadne do vaší Staresso sestavy. Mlýnek koupíte zde.
  • Napěňovač mléka Rock2More - Kávovary staresso sice umožňují napěnit mléko přímo pístem, napěňovač mléka Rock2More však umožňuje připravit o něco sametovější mléčnou pěnu, navíc vhodný je i pro přípravu jiných nápojů. Napěňovač koupíte zde.

Napsat hodnocení

Hodnocení

Ověřeno našimi zákazníky

Ověřený zákazník
Velmi rychle doručeno
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Objednávka vyřízena velmi rychle, vše proběhlo bez b problémů. Děkuji
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Objednáno, poštovné v ceně, nulový příplatek za dobírku, doručeno, co víc si přát, prostě super
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Rychlé dodání
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Perfektní nákup v rychlosti a bez komplikací, doporučuji
Ověřeno zákazníky