Subminimal NanoFoamer PRO - automatický napěňovač mléka

4 990 Kč
Cena bez DPH: 4 124 Kč
Skladem
doručíme 29.02.2024 (Zásilkovna), 01.03.2024 (Kurýr zásilkovna)

4 990 Kč
Cena bez DPH: 4 124 Kč
-
+
Celkové hodnocení: 0 (0%)

0 hodnocení      Napsat hodnocení

Výrobce: Subminimal

Nanofoamer PRO , automatický napěňovač mléka od firmy Subminimal, dokáže s lehkostí vytvořit perfektní mikropěnu pouhým stisknutím tlačítka. Bez ohledu na to, zda upřednostňujete tradiční mléko nebo různé mléčné alternativy , bude pěna stejně dokonalá.

Na výběr máte ze tří regulátorů průtoku a šesti různých programů v závislosti na velikosti nápoje či požadované konzistence pěny. Napěnění trvá pouze 1-2 minuty , takže během toho máte čas a volné ruce pro přípravu kávy. NanoFoamer PRO vytvoří pěnu kavárenské kvality, na vás je už jen prostor pro experimentování a vytváření Latte art.

Díky dvouplášťové konstrukci bude NanoFoamer na dotek stále chladný. Má kompaktní velikost takže manipulace s ním je jednoduchá a umožní vytvářet latte art přímo do šálku.

Výhody Subminimal Nanofoamer PRO

  • kvalitní mikropěna - díky speciálně navrženému systému na šlehání mléka dokáže NanoFoamer PRO vytvořit mimořádně jemnou a hladkou pěnu, která je srovnatelná s pěnou vytvořenou profesionálními espresso stroji.
  • široké spektrum nastavení - 3 regulátory průtoku (černá pro tradiční mléko, modrá a zelená pro mléčné alternativy) a 6 programů nastavení
  • kvalitní zpracování - je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení i při každodenním používání
  • kompaktní rozměry : jeho kompaktní velikost umožňuje snadné dávkování přímo do šálku při vytváření latte art. Také si jej díky tomu umíte vzít s sebou na dovolenou či na chatu.

Technické parametry:

  • Rozměry : 12 x 12x 20 cm
  • Hmotnost : 800g
  • Min. kapacita : 100 ml
  • Max. kapacita: 220 ml
  • délka napájecího kabelu: 70cm

Obsah balení: NanoFoamer PRO, elektrická základna a zástrčka, tři regulátory průtoku, uživatelská příručka, čistící kartáček, certifikát pravosti, přístupový kód na Latte Art Master Class

Napsat hodnocení

Hodnocení

Ověřeno našimi zákazníky

Ověřený zákazník
Měli doplňky k základnímu zboží, což jinde neměli
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Super komunikace, rychlá dodávka
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Vše ok, jak má být.
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Velmi rychle doručeno, milý vzkaz na krabici a dárečky!
Ověřeno zákazníky
Ověřený zákazník
Sympatický a spolehlivý obchod, rychlé dodání a pečlivé zabalení zboží
Ověřeno zákazníky
(: Feedback :)

Chybí Vám něco v našem eshopu? Co bychom měli zlepšit? Budeme rádi za každý feedback.